Bio Size systém

Bolí Vás na kole záda, nebo bojujete s jinými nepříjemnostmi při jízdě?

Připravujete se na silniční závod, nebo časovku a potřebujete zvýšit efektivitu šlapání a tím výkonnost?

Plánujete pořizovat nové silniční (časovkářské) kolo, ale nemáte jistotu s výběrem velikosti rámu, délkou klik, představce, šířkou řídítek a dalších komponentů?

22479


Nastavení cyklistického posedu, bývá často nelehký úkol. Pomocí technologie BIO SIZE, však dokážeme docílit Vaší ideální pozice s přesností na milimetr. Cílem měření BIO SIZE, je nastavení komfortní pozice jezdce, při maximální efektivitě přenosu hnacích sil na pedál. Výsledkem je spokojená jízda, bez lokálních přetížení a místních bolestí.


Jak BIO SIZE probíhá? Čeká Vás pět kroků…

  1. Úvodní konzultace – rozbor Vašich potřeb a plánů.

  2. Diagnostika hybného aparátu – hledání příčin lokálních bolestí při jízdě22480

  3. Softwarové vyhodnocení – na základě Vašich délek a velikostí vytvoříme přesný výstup

  4. Fitting – výsledné hodnoty slouží k přenastavení nebo novému         nastavení Vašeho kola

  5. Testování a sledování výkonové křivky – klíčová část programu, založená na sledování jezdce a jeho reakce na jízdu v zatížení.

 


Délka měření se pohybuje mezi 1,5 až 2 hodinami. Klient se dozvídá, kde dělal v technice šlapání chyby a jak tyto nedostatky správným tréninkem odstraní. Dozví se také, na které svalové partie se zaměřit, které svaly protáhnout a které posílit. S klientem zůstáváme nadále v kontaktu a v případě potřeby provádíme i kontrolní měření s odstupem jednoho až dvou týdnů k jeho plné spokojenosti.

Jan HlaváčekJenda Sprinty 16.9.15