Reference

Jdeme správným směrem. Kontrolní testy před blížícím se MS v Insbrucku potvrdily, že Veronika bude skvěle připravena. Děkujeme sportovní diagnostice Mgr. Aleš Řehoř za perfektní spolupráci.

Lukáš Petr – trenér TJ Favorit Brno


Existují sportovní prohlídky a také různé testy. Ale najdete v nich velké rozdíly. Nemyslím rozdíly peněžní, nýbrž kvalitou testu a především v diagnostickém vyhodnocení a dostupných parametrů, dle kterých se může otestovaný sportovec, resp. jeho trenér řídit. Bohužel v České republice jsou to pořád ještě bílé vrány. Jedna z nich je ale sportovní laboratoř v Brně pana Aleše Řehoře. Pokud se chcete zlepšit ve svém sportu, ať už se jedná o „hobbyka“, nebo třeba sportovce na nejvyšší úrovni, připravujícího se na OH do Ria, MS v Londýně nebo ME v Brně, tak vám dám tip: Nechte si udělat diagnostický test vaší aktuální výkonnosti a pak ho hlavně pravidelně opakujte právě u pana Řehoře. Ale hlavně se dosaženými výsledky řiďte. Garantuji vám, že se velmi brzy zlepšíte a hlavně budete trénovat správně, sice tvrdě, ale ne zbytečně. A hlavně nevyhodíte peníze za nějakou kravinu.

Jiří Mikšík – diplomovaný profesionální cyklistický trenér.


Mgr. Aleš Řehoř má několikaleté vlastní zkušenosti ve sportu a odborné znalosti, díky čemuž dokáže velmi efektivně a individuálně pracovat s každým sportovcem.

Lubomír Petruš – Ethic Sport


Profesionalita, individuální přístup, bez chyby!

Zdeněk Brabec – klient, cyklista


Špičkové vybavení, profesionální přístup. Vřele doporučuji.

Filip Sapík – klient, cyklista


PROFESIONALITA SPOJENÁ S LIDSKOSTÍ. NEZBÝVÁ MĚ NEŽ DOPORUČIT VŠEM CO POŘÁD JEŠTĚ VÁHAJÍ.

Petr Vojtíšek – klient, cyklista