Mgr. Aleš Řehoř

Sport a aktivní životní styl mě doprovází od raného dětství. Prošel jsem si žákovskou, vrcholovou úrovní v JUDO SKKP, na kterou v 9té třídě navázala cyklistika. Průpravným, kadetským týmem mi byl Brněnský Favorit a po nástupu do juniorské reprezentace, se mi stala vstupenkou do opravdové cyklistiky Brněnská DUKLA. Během necelých 7mi let v DUKLE jsem se stal trojnásobným mistrem republiky, účastnil se akcí světového poháru a prošel si lepšími i horšími sezónami. Po skončení sportovní kariéry, jsem na cyklistiku nezanevřel a vystudoval jsem na Masarykově Univerzitě dva navazující obory (Regenerace a výživa ve sportu, Sportovní edukace), které mě učinily aprobovaným pro práci profesionálního kondičního trenéra a poradce v oblasti obezity a přidružených zdravotních potíží.


Práci sportovního terapeuta se zabývám přes 8 let, dělám ji zodpovědně, a proto své klienty dokážu motivovat a vést k úspěšnému cíli. Velkou průpravou mi byly výjezdy s profesionální stájí Ettix ihned.cz, praktické stáže na pražských klinikách a letitá práce trenéra a poradce v brněnském klubu Cbase.


Dnes provozuji soukromou praxi a spolupracuji s řadou vrcholových a amatérských sportovců. Věřím, že jsme si vzájemnou inspirací a zdrojem cenných informací pro osobní a fyzický rozvoj. Nadále se vzdělávám, sleduji poslední trendy v oblasti sportovních diagnostik a tréninku.


Jsem nakloněn novým výzvám i spolupráci, a pokud právě Vy chcete zlepšit své výkonnostní parametry, nebojte se mě kontaktovat.

Mgr. Aleš Řehoř